KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13484059
nr 1348 4059
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Blandteknik, "Island Cruise". Monogramsignerad FJ. Mixed Media, ca 50x30 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:43:54
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson